zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż - Strona 1

Domy na sprzedaż

Sortuj:
Dom Ochojno 235.90m2, dom na sprzedaż

Dom Ochojno 235.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 381 m2 · 235.90 m2 Dom na sprzedaż Ochojno

brak oceny

2 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 538 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ochojno 235.90m2

Ochojno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Świdnica 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Świdnica 220.00m2

działka: 450 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Świdnica

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Świdnica 220.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMTFiXzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 275.00m2

Swoszowice, ul. Jeździecka działka: 1 618 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 275.00m2
Jeździecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 366.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 366.00m2

Bronowice, ul. Złoty Róg zab. wolnostojąca · działka: 1 422 m2 · 366.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 366.00m2
Złoty Róg
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY2LzAxYjU2NjJmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 126.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. Bojanówka zab. bliźniacza · działka: 550 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 841 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

93 %
93 %
9.99
Dom Kraków 126.00m2
Bojanówka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2MwLzAxYjRjMDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 225.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5ODcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 941 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 498 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

1

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
1
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5MzcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 737 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 562 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Dom Limanowa 55.19m2, dom na sprzedaż

Dom Limanowa 55.19m2

działka: 1 025 m2 · 55.19 m2 Dom na sprzedaż Limanowa

brak oceny

475 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 607 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Limanowa 55.19m2

Limanowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamionka Mała 60.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamionka Mała 60.00m2

działka: 650 m2 · 60.00 m2 Dom na sprzedaż Kamionka Mała

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Kamionka Mała 60.00m2

Kamionka Mała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 98.63m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 98.63m2

zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 98.63 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Bibice 98.63m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Suchy Las 204.00m2, dom na sprzedaż

Dom Suchy Las 204.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 975 m2 · 204.00 m2 Dom na sprzedaż Suchy Las

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 794 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Suchy Las 204.00m2

Suchy Las,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kołczewo 178.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kołczewo 178.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 476 m2 · 178.00 m2 Dom na sprzedaż Kołczewo

9.99

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 230 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kołczewo 178.00m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzZiLzAxYjc2YmQ2XzI2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kołczewo 178.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kołczewo 178.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 178.00 m2 Dom na sprzedaż Kołczewo

9.99

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 045 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kołczewo 178.00m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzZiLzAxYjc2YmQ4XzFhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zborowo 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zborowo 400.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 613 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Zborowo

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zborowo 400.00m2

Zborowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Puszczykowo 330.00m2, dom na sprzedaż

Dom Puszczykowo 330.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 270 m2 · 330.00 m2 Dom na sprzedaż Puszczykowo

9.99

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 424 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Puszczykowo 330.00m2

Puszczykowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wisła 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wisła 220.00m2

działka: 3 176 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Wisła

9.99

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 864 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wisła 220.00m2

Wisła,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDA1XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Smołdzino 38.00m2, dom na sprzedaż

Dom Smołdzino 38.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 602 m2 · 38.00 m2 Dom na sprzedaż Smołdzino

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 211 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Smołdzino 38.00m2

Smołdzino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pewel Mała 173.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pewel Mała 173.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 438 m2 · 173.00 m2 Dom na sprzedaż Pewel Mała

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 613 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pewel Mała 173.00m2

Pewel Mała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMDVmXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pajęczno 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pajęczno 120.00m2

zab. szeregowa · działka: 397 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Pajęczno

brak oceny

385 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 208 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pajęczno 120.00m2

Pajęczno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieprz 178.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieprz 178.00m2

zab. bliźniacza · działka: 1 704 m2 · 178.00 m2 Dom na sprzedaż Wieprz

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 927 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieprz 178.00m2

Wieprz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy